ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

داد میزد خدااا!

خانم‌ها، آقایون، برید از خدااا بترسید،
و لطفا اگر مخاطب واستون معنی نداره، لاقل آزاده باشید...
و یجوری خداحافظی نکنید و برید و در و پنجره رو پشت سر خودتون چار میخ کنید و درزا هم کیپ کنید که با این آه و ناسزاهایی که ما بدرقه‌ی راهتون می‌کنیم، همه‌ درهای بهشت به روتون بسته بشه|:
من نمی‌فهمم این حس انزجار از دانشگاه و‌ کلاس ، دقیقا کی فرصت کرد تا این حد در من ریشه‌دار و عمیق بشه ! فردا اولین روز ترم دوست و با همه‌ی سه‌شنبه بودنش ، تداعی کننده‌ی شنبه‌ ست. اون هم شنبه‌ای که ۱۴ فروردین باشه، نه هر شنبه‌ای! تعطیلات بین دو ترم شیرین تر از هر جمعه و پنج‌شنبه‌ و بین‌التعطیلینی بهم چسبید و ابدا دلم نمی‌خواد فردا ۸ صبح سر کلاس سر و گردن باشم. چارشنبه رو کجای دلم بذارم که با سه تا از خوف ترین و سخت‌گیر ترین اساتید کلاس داری
دیشب پست گذاشتم تو ورسکه امشب تولدمه و ناراحتم
خرآقا ندیدچطور دلم میاد بهش بگم خرم ب خودم مربوطه
ولی کلی آرمی اومدن اظهار محبت ک سوییتی ناراحت نباش کنار خانوادت خوشال باش 
آقا خیلی جالب بود از اونور جهان ب ادم تبریک بگن و دلداری بدن
ولیییی خرآقاااااا ندیدددددد و لجم گرفت 
وای خدااا باورم نمیشه انقد دیوانه ام ک میرم هی ادیت میکنم ک بیاد بالاترشاید خرآقا ببینش
ولی خدایی خر نیس خیلی نازتر از خره
+ دیروز من نرفتم دیگه باهاشون. خودشون جواب بیوپس رو بردن. همون طور ک از اول هم معلوم بود متاستاز بودن اون توده ها. فعلا حرفی در مورد پرتو و اینا نزده. ولی یه سی تی ساده و یه عکس هسته ای برا هفته دیگه باید برم انجام بدم ببرم تا بعد معلوم کنه میخواد چکار کنه. منی که نه میخوام برا اینا دارو بخورم نه میخوم پرتو ببرم این عکس و سی تی رفتن هم بیهوده است دیگه! چه کاریه آخه!؟!
+ خدا جونم. به جون خودت لازم نیست همشو با هم سرازیر کنیا! من هستم تو هم هستی... کسی جای

ای خدااا که من وقتی درباره یکی حرف میزنم یه خبری ازش میشهه !!!

خبر داغ که همین پسر خاله(البته ما میگیم پسر خاله ولی حقیقتا پسر خاله مامانمه (خودم خاله ندارم)) ای که داییم میزدش تو سزم

پس فردا عقدشه ؟؟؟؟؟؟ باورتون میشه اون 20 سالشه همین پارسال رفت دانشگاه !! به همین سرعت  در عرض یه سال  با یکی دوست شد و پس فردا قراره ازدواج!!! ! میگن قضیه مال 5 یا 6 ماه پیشه (تا الان کشش دادن )

این پسره خیلییییییییی مذهبی بود؟؟؟!!! مگه میشه ؟؟؟  نماز خون!  روزه گی
بسم الله الرحمن الرحیم
ورود آقایان ممنوع✋

اومدم یکم ازخودم تعریف کنم و فخر فروشی بعد برم:)به شدت آدم صرفه جویی هستم و از خجالت چیزهایی که میخرم کامل درمیام
با اینکه خیلی تنوع طلبم و عاشق خرید اما همیشه یه کنترل کاملا محسوس به نام وجدان نمیزاره کاری رو که دلم میخواد انجام بدم
دوران دانشجویی پدر بهم پول میدادن یا میریختن تو حسابم میومدم پدر میگفتن دخترم پول نمیخوای میگفتم نه ممنون هنوز هست هفته بعد دخترم پول؟نه آقا جان دارم ممنون
یه بار دیگه
دایی بلند شد که بره. گفت من میرم ماشین رو روشن کن شما هم خودتون رو برسونید. ما هم که داشتیم بدرقه‌اش می‌کردیم تا سرِ کوچه بُن بستمون باهاش رفتیم، زمستون بود و آسفالت هم سرد. دایی دورِ گردنش شالگردنِ کاموایی پیچیده بود و توی دستش هم دونه‌های تسبیح رو لمس میکرد.
همین طور که داشتیم تا سرِ کوچه قدم می‌زدیم یک دفعه صدای جیغ و فریاد بود که از یکی از خونه‌ها میومد. اول فکر کردم دعوای خونوادگی شده، یک آقایی پا برهنه با زیرپوش آستین کوتاهِ سفید و پا

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لینک کانال تلگرام |لینکدونی|لینک دونی ها کتابخانه عمومی ثامن الائمه (ع) اکنلو hassan mousavi ایران چرتکه مرجع آموزش چرتکه آیین یکتاپرستی all in two فرش و موکت تشریفاتی منزلگاه متقین cakevshirini1 ماه چاپ